sobota, 15 grudnia 2012

NAJDZIWNIEJSZE BUDYNKI ŚWIATA: ZABAWA

Dzisiaj będzie znowu trochę inspiracji...

Wszystko zaczęło się od tego, że dostałam od Pewnej Bardzo Miłej Osoby folder przepełniony zdjęciami najróżniejszych i najdziwniejszych cudów. Przyznam się szczerze, że do dzisiaj wielu z tych obiektów nie rozszyfrowałam. Zdjęcia będę wrzucała w kilku postach w pewnych odstępach czasu. Jest tego naprawdę dużo.
I w tym miejscu, liczę na Was. Wiem, że wielu z Was ma okazję bywać w różnych miejscach, macie w domach albumy o architekturze XX i XXI wieku a być może jesteście sami zainteresowani tematem? Dla najbardziej pomocnych i aktywnych, pomyślę o jakieś miłej niespodziance.
Przy okazji chciałabym, żebyśmy wybrali najdziwniejszy budynek świata. Przy każdej odsłonie naszej zabawy będzie przygotowana ankieta. Głosujcie :)

Od razu, uprzedzając pytania, piszę, że oczywiście, niektóre z tych budynków znam. Wiem, że niektóre zdjęcia są fatalnej jakości, ale wrzucam je tak, jak je dostałam.


ZAPRASZAM DO ZABAWY!

I jak? Znacie, któryś z tych budynków?

Jednocześnie, zachęcam Was do wybierania najdziwniejszego budynku świata.

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Nie znam żadnego z nich ;/ Ale żałuję, że nie mogę Ci pokazać domku z chrustu, jaki codziennie mijamy idąc na spacer do lasu - zjawiskowy! :) A co dziwności.. To one wszystkie są dziwne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, a nie dziwi Cię, że Romeo i Julia, jest prawie tak samo grube jak Władca Pierścienia na przedostatnim zdjęciu? Mnie się jakoś to rzuciło w oczy.

   Z chęcią bym zobaczyła domek z chrustu :)

   Usuń
 2. Ciekawe obiekty. Też ich nie znałem. Wszystko, co związane jest ze sztuką ulicy bardzo mi się podoba. Obiekty 7 i 8 przykuły moją uwagę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Najdziwniejszy nr.6, a tak szczerze każdy odbiega od przysłowiowego normalnego pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty jesteś najbardziej dziwnym budynkiem świata.

  OdpowiedzUsuń